Transport intermodalny

Maksymalna optymalizacja procesu logistycznego z korzyścią dla Ciebie i środowiska.

Wyceń transport

 

Transport nie jest pilny, ale masz napięty budżet?
Możesz zaoszczędzić nawet 90%

Transport intermodalny pozwala na optymalizację kosztów przewozu towarów, które nie wymagają jak najszybszego dostarczenia do miejsca docelowego. Jeżeli dłuższy czas dostawy nie jest dla Ciebie przeszkodą, za transport ładunku możesz zapłacić nawet do 90% mniej w porównaniu z transportem drogowym.

Obniż koszty finansowe i środowiskowe

Transportuj towary z korzyścią nie tylko dla siebie, ale i planety. Jeżeli ładunek część trasy pokona koleją lub statkiem zamiast autem, znacznie obniży to środowiskowy koszt transportu, czyli emisję CO2 do atmosfery. Dodatkowo ten sam kontener, zamiast wracać “na pusto”, może być wykorzystany do tzw. reverse logistics. Wybór tego rodzaju ekologicznych rozwiązań pozytywnie wpłynie na CSR Twojego biznesu.

Transport modalny polega na wykorzystaniu 2 lub więcej rodzajów transportu (drogowy, kolejowy, morski i lotniczy) do przewozu towaru bez żadnych przeładunków. Pozwala na stworzenie nowoczesnych, efektywnych łańcuchów dostaw i daje gwarancję stabilnych cen za sprawą terminowych kontraktów.

W LanTrans maksymalnie ułatwiamy przedsiębiorcom transportową logistykę, bo po prostu organizujemy ją za nich. W ramach przewozów intermodalnych transportujemy wszystkie rodzaje kontenerów o maksymalnej ładowności do X ton. Jesteśmy również elastyczni w kontekście sposobu załadunku i rozładunku towarów – dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Zrównoważony transport na wyciągnięcie ręki

01

Maksymalne bezpieczeństwo ładunku

Raz załadowany kontener jest otwierany ponownie dopiero w docelowym miejscu rozładunku. Pozwala to zminimalizować ryzyko uszkodzenia i kradzieży towaru, jakie występuje przy przeładunkach.

02

Optymalizacja procesu dostawy

Wbrew pozorom przewozy intermodalne wcale nie oznaczają wielu formalności. Bez względu na odległość i liczbę środków transportu umowę zawierasz tylko z nami, a resztę masz już z głowy – wystarczy poczekać na dostawę.

Indywidualne rozwiązania logistyczne na terenie całej Europy

W Lantrans realizujemy przewozy do wszystkich krajów w Europie po konkurencyjnych stawkach.

 

Wycena transportu

w 5 minut

Wypełnij formularz, a w ciągu 5 minut otrzymasz niezobowiązującą wycenę transportu prosto na skrzynkę mailową.