Transport cysternami

Zyskaj gwarancję bezpiecznego oraz niezawodnego przewozu materiałów ciekłych – z Lantrans.

Wyceń transport

 

Postaw na wsparcie doświadczonego partnera

Sprawnie zorganizujemy cały proces logistyczny związany z międzynarodowym transportem Twojego towaru. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przewieźć.

Tak dbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku

01

Bieżąca kontrola techniczna pojazdów

Regularnie serwisujemy naszą flotę pojazdów, dbając o sprawne działanie poszczególnych systemów. W rezultacie minimalizujemy ryzyko awarii w trasie, a tym samym możliwość powstania opóźnień czy też innych problemów z dostawą. XX% przewozów realizujemy na czas.

02

Wykwalifikowana załoga

U nas masz gwarancję, że Twój towar jest w dobrych rękach. Nasi kierowcy mają posiadają niezbędne uprawnienia oraz regularnie przechodzą specjalistyczne kursy doszkalające w zakresie przewozu artykułów spożywczych i obsługi nowych technologii.

03

Stały monitoring GPS

Każdy pojazd jest wyposażony w nadajnik GPS, który pozwala śledzić transport w czasie rzeczywistym, a tym samym szybko reagować na jakiekolwiek problemy. Na bieżąco nadzorujemy trasę przewozu, a Ty zawsze wiesz, gdzie jest Twój towar.

04

Wysokiej jakości konstrukcja techniczna

Posiadamy specjalistyczne, izolowane cysterny z bezolejowymi kompresorami oraz pompami do samodzielnego rozładunku, których zaawansowana konstrukcja techniczna zabezpiecza towar na każdym etapie transportu.

Poznaj naszą flotę

Zapewniamy obsługę dowolnego ładunku

Chłodnia

Nasze nowoczesne chłodnie pozwalają na przewóz wszelkich produktów wymagających utrzymania odpowiedniej temperatury podczas transportu.

Standard

Nowoczesne naczepy Lantrans to gwarancja sprawnego i bezpiecznego przewozu różnorodnych towarów na każdą odległość.

Cysterna

Jako specjaliści w transporcie cysternowym, oferujemy usługi przewozu różnych rodzajów cieczy w zabezpieczonych i dostosowanych do tego cysternach.

Naczepa z plandeką

Wybierz szybki i efektywny transport różnorodnych ładunków, zarówno suchych, jak i tych wymagających ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Zestaw solówka z przyczepą

Ciągniki siodłowe z naczepą od Lantrans to doskonały wybór na przewóz dużych i ciężkich ładunków na długie odległości.

Wycena transportu

w 5 minut

Wypełnij formularz, a w ciągu 5 minut otrzymasz niezobowiązującą wycenę transportu prosto na skrzynkę mailową.