Transport chłodniczy

Zawsze optymalne warunki przewozu dla Twoich towarów.

Wyceń transport

 

Rzuć nam transportowe wyzwanie
I pozytywnie zaskocz się rezultatami

Produkty spożywcze są jednymi z najbardziej wymagających ładunków. Ale nie tylko one potrzebują zachowania szczególnie restrykcyjnych warunków podczas transportu. Na szczęście w LanTrans jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Duża flota pojazdów pozwala nam elastycznie dostosowywać się do bieżących potrzeb klientów – takich jak transport kilku produktów w ramach jednej naczepy dzięki wielokomorowym cysternom. Bez względu na to, co i dokąd chcesz przewieźć, sprostamy wyzwaniu.

Transport chłodniczy w Lantrans obejmuje
  • Spożywcze produkty płynne
  • Artykuły szybko psujące się
  • Leki i wyroby medyczne
  • Leki i wyroby medyczne
  • Środki rolnicze
  • Rośliny i grzyby

W Lantrans innowacja wspiera rozwój

Nowoczesny transport chłodniczy to znacznie więcej niż klasyczne izotermy i chłodnie z możliwością regulacji temperatury. Dysponujemy naczepami z zaawansowanymi technologiami, które pozwalają zapewnić idealne warunki do przewozu poszczególnych rodzajów towarów i zachować ich właściwości nawet na wyjątkowo długich trasach.

Tak dbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku

01

Bieżąca kontrola techniczna pojazdów

Regularnie serwisujemy naszą flotę pojazdów, dbając o sprawne działanie poszczególnych systemów. W rezultacie minimalizujemy ryzyko awarii w trasie, a tym samym możliwość powstania opóźnień czy też innych problemów z dostawą. XX% przewozów realizujemy na czas.

02

Wykwalifikowana załoga

U nas masz gwarancję, że Twój towar jest w dobrych rękach. Nasi kierowcy mają posiadają niezbędne uprawnienia oraz regularnie przechodzą specjalistyczne kursy doszkalające w zakresie przewozu artykułów spożywczych i obsługi nowych technologii.

03

Stały monitoring GPS

Każdy pojazd jest wyposażony w nadajnik GPS, który pozwala śledzić transport w czasie rzeczywistym, a tym samym szybko reagować na jakiekolwiek problemy. Na bieżąco nadzorujemy trasę przewozu, a Ty zawsze wiesz, gdzie jest Twój towar.

04

Wysokiej jakości konstrukcja techniczna

Posiadamy specjalistyczne, izolowane cysterny z bezolejowymi kompresorami oraz pompami do samodzielnego rozładunku, których zaawansowana konstrukcja techniczna zabezpiecza towar na każdym etapie transportu.

Poznaj naszą flotę

Zapewniamy obsługę dowolnego ładunku

Chłodnia

Nasze nowoczesne chłodnie pozwalają na przewóz wszelkich produktów wymagających utrzymania odpowiedniej temperatury podczas transportu.

Standard

Nowoczesne naczepy Lantrans to gwarancja sprawnego i bezpiecznego przewozu różnorodnych towarów na każdą odległość.

Cysterna

Jako specjaliści w transporcie cysternowym, oferujemy usługi przewozu różnych rodzajów cieczy w zabezpieczonych i dostosowanych do tego cysternach.

Naczepa z plandeką

Wybierz szybki i efektywny transport różnorodnych ładunków, zarówno suchych, jak i tych wymagających ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Zestaw solówka z przyczepą

Ciągniki siodłowe z naczepą od Lantrans to doskonały wybór na przewóz dużych i ciężkich ładunków na długie odległości.

Wycena transportu

w 5 minut

Wypełnij formularz, a w ciągu 5 minut otrzymasz niezobowiązującą wycenę transportu prosto na skrzynkę mailową.